PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258442}
6,8 1 712
ocen
6,8 10 1 1712
6,8 8
ocen krytyków
Red Road
powrót do forum filmu Red Road

Niesamowity film,ale napewno nie dla każdego.Oscyluje między thrillerem,a dramatem psychologicznym.Daleko mu do kina akcji,a mimo to trzyma w napięciu.Mroczny i przejmujący.Świetne aktorstwo,miejscami wręcz szokujący.Film jest nieprzewidywalny.Wiele scen zapada głęboko w pamięć.Bardzo długo o nim myślałem,nie jest to film,po którym wychodzi się z kina i ma się wolny umysł.Już nie mogę się doczekać kolejnej części,z tego co wiem,to jest to początek projektu na który mają się składać trzy filmy.

ocenił(a) film na 10
sigmat

Tak bardzo chciałbym obejrzec ten film, ale pewnie uda mi się dopiero, gdy wyjdzie na Wyspach na DVD i ktoś ze znajomych mi go prześle. Też czytałem, że "Red Road" jest częścią trzyczęsciowego projektu, z tym że każdy film ma innego reżysera, a Andrea Arnold jako jedyna wybrała dramat psychologiczny, bo jej koledzy zdecydowali się na... komedie. W każdym razie takie info znalazłem w lipcowym "Filmie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones