PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258442}
6,8 1 712
ocen
6,8 10 1 1712
6,8 8
ocen krytyków
Red Road
powrót do forum filmu Red Road

Za długi

ocenił(a) film na 8

Mocno przeciętny, szkoci nawijają swoim dialektem który jest niezrozumiały dla zwykłego człowieka, bez napisów oglądanie nie ma większego sensu. Nuda, dłużyzna i nic ciekawego.

ocenił(a) film na 8
segfault

po to są napisy, żeby umożliwiły oglądanie filmu. z takiego powodu można niechodzić na filmy skandynawskie bo powiedzmy nie zna się fińskiego.

użytkownik usunięty
fever

" po to są napisy, żeby umożliwiały oglądanie filmu" -sorki, ale tak idiotycznej wypowiedzi to w życiu nie słyszałam. logika: "nie da sie obejrzeć filmu bez napisów" HAHAHAHA

ocenił(a) film na 8

nie manipuluj, dziecko, bo nie umiesz tego robić. przeczytaj swoją wypowiedź i zastanów się co z twoją logiką jest nie tak. a jeżeli piszesz posty tylko po to, żeby komuś podogryzać, to wracaj na onet

użytkownik usunięty
mulher

otóż film bez napisów jak najbardziej da się obejrzeć! Brak napisów uniemożliwia jedynie zrozumienie jego fabuły.
Nie korzystam z onetu.
Red Road to ładny film. Bardzo lubię takie spokojne klimaty. A że nie trwał 3h, wcale mnie nie znudził. I coś się działo na ekranie, więc dobrze go zniosłam. Wielka Brytania ma chyba naprawdę podobną kulturą do nas. Choć mówią, że się pod tym względem głęboko mylimy. Jednak wyciszone dramaty to ta część kina, do której najbardziej lgnę.

ocenił(a) film na 10

jednak na szczęście niektóre filmy, także Red Road nie są tylko ładne, więc lepiej rozumieć co się w nich dzieje.

ocenił(a) film na 7

Glasgow to nie Wielka Brytania, widzę że naprawdę z uwagą oglądałaś film :)

Revandell

Glasgow jest stolicą Szkocji która jest pod panowanie Korony brytyjskiej

simonjestcool

tak tak a stolica Polski jest Poznan haha ,) ciekawe co na to mieszkancy Edynburga ??? pozdro .)

ocenił(a) film na 8
robert3r

Dla ścisłości - Poznań jest stolicą Wszechświata! A czy Polski to nie wiem, ale pewnie też...

ocenił(a) film na 8
Revandell

może miało być; Glasgow to nie Anglia? I to by się zgadzało.

ocenił(a) film na 7
Revandell

Glasgow to Wielka Brytania. Szkocja to Wielka Brytania. Anglia, Walia i Szkocja wchodza w sklad Wielkiej Brytani. To sa fakty geograficzno-polityczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones